O škole Novinky Fotoalbum Kontakt Dokumenty ZŠ

Vitajte na stránke našej školy

Úspešný projekt

"Naša škola bola úspešná pri získavaní finančných prostriedkov cez výzvu cez Operačný program Ľudské zdroje č. OPLZ-PO1/2016/DOP/1.1.1-01 - V základnej škole úspešnejší. Projekt s názvom "Vytváranie podmienok pre úspešnosť integrovaných žiakov v ZŠ v obci Svinná" bol podporený celkovou sumou 108 414,00 €  z Európskeho sociálneho fondu, Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje a rozpočtu SR. Spolufinancovanie zo strany obce ako zriaďovateľa ZŠ s MŠ vo výške 5% je v celkovej sume 5 706,00 €. Celková výška oprávnených výdavkov projektu je vo výške 114 120,00 €.

Asistent učiteľa

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Svinná oznamuje rodičom, že od 1. 1. 2018 pôsobí na škole asistent učiteľa Mgr. Branislav Mišák, náplňou jeho práce je pomoc IIŽ a žiakom so ŠVVP.

Vianočná akadémia v ZŠ

Do galérie Vianočná akadémia v ZŠ boli pridané fotografie.

Mikulášska nádielka v škole

Do galérie Mikulášska nádielka v škole boli pridané fotografie.

Mamičkine a babičkine dobroty

Do galérie Mamičkine a babičkine dobroty boli pridané fotografie.

DOBROTY

Srdečne Vás pozývame na druhý ročník podujatia Mamičkine a babičkine dobroty, ktoré sa bude konať pri príležitosti začínajúceho sa adventného obdobia. Podujatie sa uskutoční 6.12. 2017 (streda) v čase od 13:30 do 16:30 hod v budove ZŠ Svinná. Súčasťou bude ochutnávkasúťaž o najlepší koláč, predávať sa budú vianočné výrobky a tradičný vianočný punč. Vstupné je dobrovoľné.

Konzultácie učiteľov a rodičov

Vážení rodičia,

po štvrťročnom hodnotení výchovno-vzdelávacích výsledkov žiakov Vás pozývame na konzultácie dňa 28.11.2017 v utorok. Čas konzultácií určuje  triedny učiteľ. Tešíme sa na stretnutie s vami.

VIANOČNÁ AKADÉMIA ZŠ (pozor zmena priestorov)

Vážení rodičia,

pozývame Vás na vianočnú akadémiu, ktorú si pre Vás pripravili žiaci základnej školy. Akadémia sa uskutoční v stredu 20.decembra 2017 o 16:30 v priestoroch športovej haly. Tešíme sa na vašu účasť.

Prednáška o hlaholike

Do galérie Prednáška o hlaholike boli pridané fotografie.

Dnes sme mali na škole vzácnu návštevu - pani lektorka Šubjaková  z Hlaholskej akadémie Domu MS v Bratislave nám porozprávala o hlaholike. Následne sme spolu s ňou a s pani lektorkou Rujerovou v rámci tvorivých dielní hlaholské písmená skúšali nielen písať, ale aj modelovať z plastelíny, skladať z fazuliek, vytvárať z drôtiku... Zaujímavé bolo tiež vyskúšať si písanie brkom. Za sprostredkovanie tejto milej akcie vďačíme pani predsedníčke Marte Illešovej a členkám MOMS, ktoré sa tiež postarali o malé občerstvenie pre žiakov. Ďakujeme :-)

Fotosúťaž - západ Slnka

Do galérie Fotosúťaž - západ Slnka boli pridané fotografie.

Vyhodnotenie fotosúťaže,

ktorá bola sprievodným javom k Medzinárodnému dňu školských knižníc

• do súťaže sa zapojilo 17 žiakov z prvého a druhého stupňa,
  • víťazi boli určení hlasovaním všetkých žiakov školy:

1. miesto:  Monika Jakubíková, 7.A – 62 hlasov (vo fotoalbume siedma fotografia v poradí)

Streda 17. 1. 2018